KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819268
nr 1481 9268
A. Dahl, kustmotiv. Signerad, daterad 1920. Olja på duk, 63x89cm. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 79x104 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:32:02
100 kr
150 kr
150 kr